WHATSAPP İLETİŞİM

+90 256 563 01 20

COŞKU DOLU YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ AÇILIŞI

Germencik Belediyesi Haberler

GERMENCİK BELEDİYESİNDEN COŞKU DOLU YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ AÇILIŞI

Germencik Belediyesi tarafından okulların tatil olmasıyla birlikte her yıl düzenlenen yaz okulu programı bu yıl da yoğun bir katılımla başladı. Germencik 80. Yıl Kapalı Spor Salonunu tıklım tıklım dolduran öğrencilere Germencik Belediyesinin hazırladığı  yaz okulu formalarının dağıtımı yapıldı. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş öğrencilere hoş geldin diyerek, yaz okulunda keyifli vakit geçirmeleri için tüm imkanlarımızla yanınızdayız dedi. Konuşmasının ardından tribünlere giderek öğrencilerle sohbet etti. Çocukların yoğun ilgi gösterdiği Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çekildi. Etkinlik açılış programının ardından öğrencilere  Germencik Belediyesi GESA ekipleri gazoz ikram etti.  

YAZ OKULU 9 EYLÜL’DE SON BULACAK

7-14 yaş grubunda bulunan öğrenciler için Germencik Belediyesi tarafından hazırlanan Yaz Okulu Etkinlikleri Yüzme, futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, çocuk atletizmi ve masa tenisi branşları olmak üzere çeşitli spor dallarında 27 Haziran’da başlayan yaz okulu programı 9 Eylül’de sona erecek. Bu süre zarfında öğrencilerin belediyenin uzman antrenörlerince sportif faaliyetler aracılığıyla hem bedensel hem de psikolojik anlamda gelişimlerine katkıda bulunulması hedefleniyor.

FUAT ÖNDEŞ : “BENİM DÜSTURUM ŞU; İNSANA İTHAF EDİLMEYEN HER TÜRLÜ YATIRIM İSRAFTIR.”

Yaz okulu başta olmak üzere özellikle sosyal ve kültürel yatırımlar çerçevesinde öncü çalışmalara imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş değerlendirmelerde bulundu. Öndeş “Benim bir düsturum var. İnsana ithaf edilmeyen her türlü yatırım israftır. Bu vizyon ışığında Germencik Belediyesi olarak önemli iş ve hizmetler gerçekleştiriyor, yatırım ve projelerimizi bu ilke etrafında hayata geçiriyoruz. Çocuklar ve gençler herkesten, hepimizden daha kıymetliler. Çünkü bizler bugünün onlar ise yarının sahipleri. Bu sebeple aydınlık yarınlarımızı tesis edecek, ülkemizi ve milletimizi refaha ulaştırmak için emek dökecek olan onlar. Dolayısıyla geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizin günü geldiğinde hem psikolojik hem de fiziksel anlamda sağlıklı birey olabilmeler için bugün yaptığımız çalışmalar büyük önem arz ediyor. Bizler Germencik Belediyesi olarak çocuk ve gençlerimize gereken her türlü desteği veriyor onlara imkan yaratmak için ayrıca bir çaba harcıyoruz. Ve bu işi severek yapıyoruz çünkü onların bir tebessümü, bir damla mutluluğu bizim tüm yorgunluğumuza, dökülen tüm emeğe değiyor.” dedi.