WHATSAPP İLETİŞİM

+90 533 894 96 90

GERMENCİK BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARIYLA KENT IŞIL IŞIL OLDU

Germencik Belediyesi Haberler

KENT ESTETİĞİ VE GÜVENLİK ANLAMINDA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİREN GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ, İLÇEYİ IŞIL IŞIL YAPTI. 

Germencik Belediyesi tarafından düzenleme çalışması tamamlanan ilçe merkezinde bulunan Şehit Cafer Sokak, Lozan Caddesi ile Ortaklar Mahallesi’nde bulunan Yedi Eylül Caddesi, Ortaklar Bedrettin Dalan Kavşağı, Atatürk Caddesi, Aydın-İzmir kara yolu başta olmak üzere bu alanda önemli çalışmalar gerçekleştiren Belediye Başkanı Fuat Öndeş, ilçenin çehresini değiştirdi. İlçede yaşayan ve Germencik’ten geçen vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen çalışmalar büyük takdir topluyor.

“ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Germencik Belediyesi olarak ilçemizde bugüne kadar yapılmamış olan emsal projelere imza atarak işlek cadde ve sokaklarda kent estetiği, aydınlatma ve çevre düzenlemesine dair çalışmalar gerçekleştirdik. Şehit Cafer Sokak, Lozan Caddesi, Aydın-İzmir kara yolu güzergahı aydınlatmaları, Ortaklar Mahallesi’nde bulunan Yedi Eylül Caddesi, Ortaklar Bedrettin Dalan Kavşağı ve Atatürk Caddesi’ni ilçemize yakışan şekilde modernize ederek hizmete sunduk. İlçemizin vitrinine katkı sunan bu gibi çalışmalara devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi daha modern ve daha güzel bir Germencik için var gücümüzle elimizden gelenin fazlasını yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan birçok önemli güzergahta da çalışma yapılması planlanıyor.